شبکه داخلی
شبکه داخلی

شبکه داخلی

شبکه داخلی

در سازمان هایی که به دلایل مختلف، پراکندگی جغرافیایی دفاتر آنها اجتناب ناپذیر است، بخش قابل توجهی از زمان، نیرو و بازده کاری افراد در برگزاری جلسات حضوری تلف شده و به عنوان هزینه های پنهان، کاهش بهره وری آنها را به همراه دارد. خدمات ارتباطی یکپارچه سازمانی و جلسات مجازی (Unified communication) ایرانسل فضایی را فراهم می کند تا در هر زمان و مکان بین افراد و محیط کارشان ارتباطی تصویری برقرار گردد. این خدمات کاربردهای متنوعی در تجارت، پزشکی، آموزش، امور بانکی و ... دارند.

سرویس شایا امکان اطلاع‌رسانی زمان و موضوع جلسه به مدعوین از طریق پیامک، ایمیل و پیام صوتی فراهم کرده و بدین ترتیب سازمان ها با استفاده از این سرویس می توانند با تشکیل یک اتاق جلسه مجازی در برنامه کاربردی شایا و دعوت از افراد مورد نظر خود، جلسه های خود را به راحتی و به طور مجازی برگزار کرده و از کلیه امکانات لازم جهت مدیریت جلسات نظیر نظارت بر ساعت ورود و خروج افراد در اتاق جلسه، اجازه به شرکت‌کنندگان جهت سخنرانی، رای گیری، اشتراک اطلاعات و موارد دیگر بهره‌مند شوند.

با توجه به اینکه در نرم‌افزارهای مشابه، امکان برگزاری جلسات گروهی تنها در نسخه غیررایگان وجود دارد و در اکثر این نرم‌افزارها پرداخت هزینه اشتراک از داخل کشور ممکن نیست، شایا بهترین گزینه برای برقراری ارتباط زنده و امن خواهد بود.

به منظور برگزاری جلسات مجازی از طریق این سرویس، تنها کافیست نرم‌افزار کاربردی شایا را دانلود کرده و با دسترسی به اینترنت در هر نقطه از کشور، ارتباطی پایدار و با کیفیت را تجربه کنید.

در نسل‌های آینده نرم‌افزار شایا، کاربران ارتباط ویدئویی با کیفیت UHD را تجربه خواهند. همچنین، این نرم افزار با اضافه شدن ماژول‌های جدید، روز به روز در حال پیشرفت و تبدیل شدن به یک راهکار "ارائه از راه دور" جامع و محبوب است.

مزایا و ویژگی‌های شبکه ارتباطی یکپارچه سازمانی شایا ایرانسل برای کسب و کار شما

امکان استفاده از نسخه تحت وب
امکان برقراری کنفرانس ویدیوئی در اقصی نقاط کشور
تنظیم کیفیت تصویر متناسب با پهنای باند دریافتی
امکان ارسال متن به شرکت‌کنندگان در حین جلسه
امکان به اشتراک گذاری انواع محتوا
امکان مدیریت جلسات
امکان به اشتراک‌گزاری نرم افزار یا میزکار
امکان رای‌گیری